כננת הרמה חשמלית לשימוש תעשייתי - מי משתמש בכננות חשמליות?

כננות הרמה לתעשייההכננת החשמלית היא כלי שמאפשר הרמה והזזה של מטענים כבדים ומשתמשים בה בענפי התעשייה השונים, ביניהם: מפעלים – כמו למשל: מפעל של נירוסטה, מחסנים, תיאטראות, תחום הבנייה, מוסכים, תחום החקלאות ועוד.

הכננות החשמליות קיימות בדגמים רבים ומותאמות להרמת משאות במשקלים שונים כך שיש כננות שמסוגלים להרים כ- 500 ק"ג, 100 ק"ג, 1500 ק"ג וכו'. השימוש בכננות מאפשר לעובדי התעשייה לייעל את העבודה – להרים משאות לגובה, לשמור על הבטיחות, להפחית את זמני העבודה ולחסוך בכוח אדם.

איך לבחור כננת חשמלית?

כדי לבחור את הכננת החשמלית המתאימה יש להתחשב בכמה גורמים. להלן 5 הגורמים החשובים בהם יש להתחשב בעת רכישת כננת חשמלית:
 1. איפיון - יש לאפיין את הצרכים של המפעל/ המוסך, המחסן וכו' – להגדיר מהם המטענים שיש להרים, מהו משקלם, איך יתבצע השימוש, מהן מידות המטענים, מה מכילים המטענים וכו'.
   
 2. מיקום המפעל/ המחסן וכו' – יש לבחור בכננת החשמלית בהתאם למקום בו תתבצע העבודה – העבודה יכולה להתבצע בשטח סגור או בשטח פתוח וחשוב להתאים את הכננת החשמלית לתנאי החוץ או הפנים. כמו כן, יש להתחשב בגובה של גג המפעל.
   
 3. מנגנוני הפעלה - בחלק מהמקרים יש צורך בכננת חשמלית שעובדת באמצעות שלט רחוק, במקרים אחרים ניתן לרכוש כננת שעובדת באמצעות מתג הפעלה שמחובר למכשיר על ידי כבל – חשוב להחליט מראש מהו המנגנון הנחוץ.
   
 4. מנגנוני בטיחות – חשוב מאוד לעבוד עם כננות הרמה שעומדות בדרישות הבטיחות, כדי לבצע את העבודה באופן בטיחותי יש לרכוש כננת חשמלית איכותית שמכילה מנגנון בטיחות, מנגנון זה מכיל מעצור שמאפשר לעובד להחזיק את המטענים באוויר במקרה שיש הפסקת חשמל. מנגנון הבטיחות יכול למנוע אסון והוא חשוב ביותר.
   
 5. אביזרים – יש לבחור ציוד ואביזרים שנחוצים לעבודה, הציוד יכול לכלול: שרשראות, זרוע אוניברסלית להרמת כננת, מתלה דליים לכננת, סל שמתאים לכננת, גלגלת הרמה, משטח הרמה וכו'. האביזרים צריכים להתאים למשקל ולסוג המטענים.

מעוניינים לרכוש כננת חשמלית? בחרו בחברה מקצועית!


כננת חשמלית הינה כלי חיוני שחייב להיות יעיל, איכותי ובטיחותי. במידה ואתם מעוניינים לרכוש כננת חשמלית מומלץ עבורכם לפנות אל חברה מקצועית, אמינה וותיקה שמשווקת כננות הרמה חשמליות באיכות גבוהה. חברה מקצועית תספק ציוד מגוון שמותאם לסוגים שונים של תעשיות ותעניק שירות מקצועי וחלקי חילוף איכותיים. כמו כן, יוכלו יועצי החברה לסייע ללקוחות למצוא את הכננת החשמלית המתאימה ביותר לצרכיהם.

סרטון על כננות הרמה של חברת Columbus McKINNON

כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin