כאן בסטודיו, אנו מבצעים עבודות נירוסטה ברמה הגבוהה ביותר למגזר הפרטי והעסקי כאחד. תנו לנו להגשים את החלום שלכם למטבח המהמם, לגריל המושלם או לשולחן נירוסטה שתמיד לחמתם עליו. עם מחירים שווים לכל נפש - אנו מבטיחים שביעות רצון מירבית מהעבודות שאנו מספקים.

הינכם מוזמנים לבקר בדפי האתר שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של מוצרי נירוסטה, גלריות, עבודות נירוסטה ומידע על יצירת קשר ופרטים נוספים אודותינו. 

תכונותיה של הנירוסטה

מידותה של פלדת אל־חלד בפני שיתוך וכתמים, מחירה הנמוך יחסית, והברק האופייני לה עשו אותה לחומר גלם מבוקש למגוון רחב של מוצרים. הסגסוגת מיוצרת בצורת יריעות, לוחות, מוטות, צינורות וחוטים, ומהם מייצרים מגוון גדול של מוצרים: כלי מטבח כגון סירי בישול, מחבתות, סכו"ם וכיורים; כלי ניתוח; כלי עבודה; מכשירי חשמל וציוד תעשייתי. כמו כן היא משמשת בתעשיית הבניין - למעקות, ציפוי חוץ של מבנים (ראו תמונה מימין), ועוד. שימושים נוספים הם בייצור מטבעות, מדליות ובאמנות הפיסול.

פלדת אל-חלד ניתנת למיחזור ב־100%, כך שאפשר להגדירה כחומר ידידותי לסביבה. פסולת ברזל ופלדה משמשת לייצור כ־50% מהפלדה היוצאת ממפעלי הפלדה בעולם.

מדוע חסון נירוסטה?

בזכות האמינות, רמת השירות הגבוהה ואינספור הלקוחות המרוצים. עם נסיון של למעלה מ 20 שנה לא מתווכחים. נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023 \ טלפקס: 03-682-8659
 

חסון נירוסטה - כל סוגי עבודות הנירוסטה

חסון עבודות נירוסטה - אודותינו

חסון נירוסטה - נסיון של 20 שנה בתחום עבודות נירוסטה מקצועיות. אנו מפורסמים בזכות האיכות הגבוהה של עבודותינו ושביעות רצונם של לקוחותינו. הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בתחום מוצרי נירוסטה. 
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin