ליטוש חידוש והברקה של מוצרי נירוסטה

קנינו את מוצר הנירוסטה שלנו אחרי התלבטויות רבות אך בסופו של דבר הכל נהדר ואנו מרוצים. אנו משתמשים בו באופן אינטנסיבי והוא משרת אותנו נאמנה לאורך שנים. אך לאחר תקופה מסוימת אנחנו שמים לב שהוא איבד מהברק והחיות שמאפיינת מוצרי נירוסטה. 

כאן נכנס לתמונה התחום הפופולרי והצומח של השנים האחרונות והוא ליטוש נירוסטה מקצועי. התהליך אשר לוקח את המוצר שלכם, בין אם מדובר בכיור, מטבח, תעלה או מעקה ומעביר אותו עבודה מקצועית עם שימוש במשחות מיוחדות בתהליך ליטוש איכותי ויעיל. משחת ליטוש נירוסטה מקצועית תבצע הברקה באמצעים כימיים עם גרגירים בגדלים שונים על מנת להגיע לרמת חספוס ננו-מטרית. בנוסף ישנו שימוש בכלים מיוחדים לביצוע העבודה. 

התהליך כולו עשוי לקחת מספר שעות, תלוי בגודל המוצר ובמצבו. יש להזמין מומחה לליטוש והברקת נירוסטה לביצוע העבודה מה שיבטיח תוצר ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לראות דוגמאות לעבודות שנעשו על ידי החברה שלנו בדף ליטוש נירוסטה באתר. פרויקטים חדשים מתווספים כל הזמן. 

לבסוף, התוצאה הנראית לעין מתהליך הליטוש הינה העלמה של שריטות רבות, החזרת החיות והברק ונתינת מראה מחודש עבור המוצר אותו בחרתם ללטש. יש לבחור בחברה המספקת תהליך ליטוש נכון ומקצועי אשר לא יפגע בתכונות החשובות של נירוסטה ולא יפגע בה. עבודה נכונה תחזיר מוצרי נירוסטה שנראים ישנים לימיהם הטובים ותבטיח עוד שנים רבות של שימוש והנאה מהמתכת שכולנו אוהבים.

נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023

 
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin