נירוסטה בשימוש במטבח

משטח נירוסטה במטבחהמטבח מאז ומתמיד היה אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית ובשנים האחרונות אנו עדים להתפתחותו של המטבח כחדר משמעותי מאוד ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על עיצוב המטבח במאפיינים ויזואליים שונים ומעניינים מאוד. בנושא עיצוב המטבח אנו חייבים להתמקד אלמנטים חשובים מאוד. האלמנט הראשון היא האסתטיקה והאלמנט השני היא הפונקציונאליות. מצד אחד במטבח אנו עובדים הרבה מאוד ומצד שני כל מראה המטבח צריך וחייב להיראות יפה ואיכותי. נירוסטה היא אחד החומרים הפופולאריים ביותר במטבחים ועד לפני מספר שנים לא רב היו משתמשים בעיקר במטבחים של מסעדות או מטבחים גדולים באותה נירוסטה. 

נירוסטה היא מתכת שחייבים להשתמש בה במטבחים הגדולים על מנת שניתן יהיה לקבל את האישור של משרד הבריאות, שכן נירוסטה היא חומר שעליו לא נדבקים חיידקים ברגע שמנקים אותו, בניגוד לחומרים אחרים. מטבחים גדולים משתמשים בנירוסטה משום שהיא התחליף הטוב ביותר לשיש המוכר לנו, והיא גם תחליף זול מאוד באופן יחסי.

היום כבר משתמשים בנירוסטה במטבחים ביתיים, בין אם מדובר על הכיור, על השיש ואפילו זה יכול להיות ארונות המטבח. נירוסטה היא חומר שהחל לאפיין את המטבחים של העידן המודרני ולעומת האסכולה המציבה את השיש והפרזול בשילוב עם עץ, נירוסטה מקנה את המראה האחר, המכאני יותר, התעשייתי. כאשר אנו מעצבים את המטבח עם הרבה נירוסטה, בעצם אנו נותנים את ההרגשה שמדובר במטבח בעל מראה שונה ובעל תכונות אחרות. בכל מטבח מושקע הרבה מאוד אהבה באוכל, אך הצורך העיקרי של המבשלים הוא לבשל ולאפות באווירה האופטימאלית. לכן צריך כל אחד שחושב לעצב מחדש את המטבח שלו לבדוק מהם החומרים הטובים ביותר עבורו בתחום עיצוב המטבח.

הבחירה בנירוסטה היא לא אחת בחירה טובה למדי, משום שניתן לעשות עם נירוסטה את הכל כמעט ולא לחשוש לפגוע בה, משום שלא ניתן באמת לשרוט את הנירוסטה כמו חומרים אחרים מקבילים. נירוסטה אינה מחלידה ואינה מראה סימני עייפות. הבחירה הטובה ביותר חייבת להיות מלווה בייעוץ של איש מקצוע וזאת מהסיבה הפשוטה ביותר, שאין לנו את כל היכולת והידע להבין כיצד אנו יכולים לעצב את המטבח באופן הפרקטי ביותר עם נירוסטה. איש מקצוע יכול לבחון את החלל שרוצים לעצב ולהציע את כל האלמנטים השונים הכוללים גם נירוסטה. לנירוסטה יש את היכולת להציע אווירה אחרת למטבח, כזו שיש למטבחים הגדולים והתעשייתיים, על המשתמע מכך.

נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023

 
נירוסטה במטבח
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin