שילוב מנצח של דקים לצד המטבח בגינה

גריל נירוסטהמטבחי גינה הופכים להיות נפוצים יותר ויותר בהרבה בתי קרקע. אנשים נהנים לארח משפחה וחברים ולשבת לארוחה טעימה בחוץ באוויר הפתוח. המטבחים שמיועדים לגינה הם מטבחים שמציעים סטנדרט גבוהה ובהתאם לתנאים הקיימים בכל גינה והם נחשבים לאיכותיים מאוד.

מדובר במטבחי גינה מעוצבים להפליא. חומרי הגלם מגוונים והם משלבים מנעד של עץ ונירוסטה. גם הדק תחת המטבח הוא שילוב שמקנה הרבה רושם והוא משמעותי לכל עיצוב המטבח. הדק משתלב נהדר עם המטבח בחצר ומקנה מראה כפרי, ביתי וחמים. כל המטבחים מתוכננים בקפידה, תוך כדי שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, מה שמבטיח את המטבח האולטימטיבי.

מהם מאפייני מטבחי גינה?

מטבחים אלו דומים מאוד למה שאנו רואים לעיתים במקומות ציבוריים כמו בתי קפה ומסעדות שהמטבח שלהם בחוץ. החוויה בחוץ היא קסומה ומיוחדת. כל אורח יכול לצפות במאכלים שמכינים לו וליהנות מחוויית ההכנה עוד טרם לאכילה, מה שמגדיל את החוויה מאשר להמתין לאוכל שיוגש לשולחן. גם האבזור והכלים במטבח גינה אמורים להיות נגישים ונוחים לתפעול ולכן חשוב מאוד שהחלל יכיל רצפת דק נוחה לעבודה ויפה למראה. 

דקים לגינה

דקים לגינה הם אלמנט חשוב בעיצוב הכללי של הגינה ובמטבח שלו. דק הוא חומר עמיד ושיכול להתאים לתנאים המשתנים שבחוץ, יש היום דקים מעץ ומחומרים רבים כמו דק סינטטי או דק מעץ איפאה ועוד. הדק ידוע לכל כאלמנט מאוד עיצובי וקלאסי שמשדרג ברגע את המראה והנוף של הגינה ומעניק אווירה מיוחדת. חשוב מבעוד מועד להחליט מה יכיל מטבח הגינה שלכם כי בהתאם לזאת תבחרו את הדק המתאים. יש גם דקים למרפסת ויש מצבים שבהם אנשים ירצו לבצע חידוש דקים שכן הדק כבר ישן ואכול והם מעוניינים לרענן את המראה הכללי של הגינה ולחדש אותה. 

מטבחי גינה תורמים רבות למראה שלה

חשוב גם לשלב את המטבח בגינה כך שתיווצר תחושה הרמונית וזורמת. המקום המתאים ביותר הוא סמוך לקיר של הבית, בצורה זו החלק האחורי יהיה סמוי מן העין, והמטבח יהיה קרוב יותר לבית. לאחר שאנו יודעים היכן בדיוק נמקם את המטבח, יש לחשוב על עיצובו. על אריחי הקרמיקה, על סוג וצבע השיש ועל ארונות המטבח, שיהיו גם פונקציונאליים וגם יפים למראה. המטבחים הללו מעוצבים בסגנון מודרני, המתכת היא חומר הגלם מהם הם עשויים כיון שהיא העמידה יותר בתנאי חוץ. ניתן לשדרג את המטבח באריחי קרמיקה עשויים מגרניט, העמידים בתנאי מזג אוויר משתנים.

עוד ציוד משלים למטבח

כאמור כשמתכננים מטבח, יש לחשוב על הכול. כדאי מאוד שיהיה בו מיני בר, חסל סדר שתיית מים מהברז, שטעמם איננו משובח ולא תמיד אנו יודעים עד כמה הם נקיים. מים ללא טעמי לוואי המשמשים לא רק לשתייה אלא גם לבישול.


נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin