טיפים לעיצוב הבית

אם אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה או שאתם עומדים לשפץ דירה קיימת – הנה מספר דברים שכדאי שיהיו לכם כדי שתהיה לכם באמת דירה לתפארת:
 • תריס סורג חשמלי – תריס גלילה מאלומיניום עבה, אשר מופעל באמצעות מתג חשמלי. התריס ממגן את הבית בצורה האופטימלית, שכן ניתן לנעול אותו לרצפה באמצעות מנעול מיוחד. היתרון של התריסים החדשים הוא, שניתן לנעול אותם לרצפה גם כשהשלבים מעט פתוחים, וכך ניתן לאוורר ולהאיר את הבית – מבלי לפגוע במיגון. ניתן להתקין תריס סורג חשמלי הן בפתחי חלונות והן בפתחי דלתות, וכך ליהנות גם מתאורה בדיוק כמו שאתם רוצים וגם ממיגון מלא כל היום.
   
 • כיורי נירוסטה – אם אתם רוצים ליהנות גם ממראה מטבח מודרני ונקי וגם מקלות ניקוי של הכיור, כיורים העשויים נירוסטה הם בדיוק הפתרון. ניתן למצוא היום כיורים בגדלים שונים ובצורות שונות, כך שיתאימו בצורה מושלמת למטבח שלכם ולקונספט העיצובי של הבית כולו.
טיפים לעיצוב הבית
 • שילוב בין ישן וחדש – אם רכשתם בית ישן, יהיה מאוד מעניין אם תוסיפו לו אלמנטים חדשים. כך למשל, אם הרצפה המקורית מעניינת במיוחד ומדובר בבית בן שתי קומות – שילבו של גרם מדרגות מודרני ייצור משחק מעניין ועיצוב מאוד, אבל מאוד מיוחד. 

   
 • מה שצבע יכול לעשות – צביעת קיר אחד בצבע אחר משמנת או לבן, יוסיף לביתכם מראה מאוד מיוחד. השבירה הזאת של הלבן או השמנת המוכרים תורם לתחושה מאוד חיובית, ומשפר את מצב הרוח של האורחים שלכם ושלכם – אפילו מבלי שתשימו לב. 

   
 • פתרונות אחסון – אם אתם נכנסים לבית חדש או משפצים, אתם בוודאי רוצים לשמור על הסדר בצורה פשוטה ונוחה. שימוש בפתרונות אחסון כגון נישות גבס או מדפי גבס יכול להוות יופי של פתרון, שגם מאפשר לכם להציב בנישה ועל המדפים את כל מה שאתם רוצים, וגם מתכתב בצורה מדויקת עם העיצוב שבחרתם. 

   
 • תאורה מתאימה – גופי תאורה מוסיפים הרבה מאוד לעיצוב הבית. חשוב מאוד לבחור גופי תאורה שמתאימים לקונספט העיצובי שבחרתם, וכך ליצור הרמוניה ואיזון בין כל חלקי הבית. כך למשל, אם בחרתם לעצב את הבית בסגנון מודרני, עדיף שתבחרו גם גופי תאורה מודרניים ולא כפריים.

   
 • רהיטים נכונים – בחרו רהיטים המתאימים לגודל החדר. כך למשל, אם הסלון שלכם קטן יחסית, עדיף שתבחרו עבורו שולחן סלון מזכוכית ולא שולחן מעץ. זאת משום שהזכוכית השקופה יוצרת תחושה של מרחב גדול יותר ושל קלילות, בעוד העץ חוסם את המרחב, מקטין אותו ויוצר תחושה כללית של כבדות.
לסיכום: כשאתם מעצבים את הבית, חשוב מאוד לבחור אלמנטים שגם יאפשרו לכם להרגיש כמה שיותר בטוחים כמו תריס סורג חשמלי, גם כאלה שיאפשרו לכם ליהנות מבית מעוצב באמת כמו גופי תאורה מעוצבים, וגם כאלה שיקלו עליכם את השגרה השוטפת – כמו כיורי נירוסטה.
בחירת האלמנטים הנכונים ועיצוב הבית בצורה מינימליסטית אבל קונספטואלית – תאפשר לכם ליהנות מבית שנראה בדיוק כמו שאתם אוהבים. בהצלחה! 


נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023

 
 
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin