דף הבית >> מאמרים >> ציוד נירוסטה למטבחים תעשייתיים

ציוד נירוסטה למטבחים תעשייתיים

גריל נירוסטההמטבח הוא אחד המרכיבים החשובים המצויים בכל בית – קטן או גדול – שלא ניתן להסתדר בלעדיו. לכולנו חשוב שהמטבח שלנו ייראה במיטבו, והעיקר שיהיה קל לנקות אותו, בייחוד לאחר בישולים אינטנסיביים לקראת שבת וחג, או לאחר מסיבה גדולה. אם אין לכם מטבח מנירוסטה, ואתם מעוניינים לדעת איך הוא נראה, תוכלו לבחון עבודות נירוסטה לדוגמה באתר שלנו.

מהי נירוסטה

הנירוסטה היא פלדת אל-חלד. היא מוגנת מפני תהליך הקורוזיה ההרסני (כדוגמת חלודה) בגלל המבנה הכימי הייחודי שלה שאינו מאפשר חדירה של מים ואוויר, ובכך היא בעצם מסוגלת להגן על החומר שנמצא מתחתיה. לנירוסטה שימוש רבים. ממנה מייצרים ציוד למטבחים תעשייתיים, והיא מהווה רכיב חשוב עבור כלים שונים: כלי מטבח, סכו"ם, כלי עבודה, מכשירים חשמליים, ציוד תעשייתי ואף כלי ניתוח. בתחום הבניין משמשת הנירוסטה לבניית מעקה וציפוי של בניינים ובתחום האמנות משתמשים בה לפיסול ולייצור מדליות ומטבעות. 

מה מיוחד בנירוסטה?

כאמור, הנירוסטה היא חומר שאינו מחליד. היא עמידה בפני פגעי מזג האוויר, ומתאימה במיוחד למי שהחליט לרכוש מטבח חוץ, שכן מטבח שעומד בחוץ אינו מוגן תחת קורת הגג כמו המטבח הביתי ועלול להיהרס בקלות אם יהיה עשוי מחומר אחר. בנוסף לכך, הנירוסטה קלה לניקוי והסרה של כתמים בעייתיים, ניתן למחזר אותה (בשורה טובה לכל אוהבי הסביבה), והיא גם מתכת זולה יחסית לשאר החומרים, מה שמוזיל בעצם את המחיר של המטבח. וכמובן, ישנו גם הפן העיצובי: הנירוסטה יכולה להעניק למטבח שלכם מראה יוקרתי. 

אביזרים העשויים מנירוסטה

אילו אביזרי מטבח יכולים להיות עשויים מנירוסטה? כל אביזר שתוכלו לחשוב עליו כאשר עולה בדעתכם המילה "מטבח": כיור נירוסטה, משטחי חיתוך, כיריים, תנורים, ארונות נירוסטה ואף אביזרים נלווים כמו גריל או צ'יפסר. מכיוון שאביזרי המטבח באים במגע תמידי עם סוגים שונים של מזון במצבים שונים (טיגון, בישול, אפייה ועוד), הוא נוטה להתלכלך בקלות. משום כך מטבח הכולל אביזרים מנירוסטה יכול להקל עליכם בניקוי ואינכם צריכים לדאוג לברז שהחליד או לכתם שאתם לא מצליחים להסיר.

הנירוסטה במטבח

ראינו שהנירוסטה היא רכיב חשוב בציוד מטבחי, והיא עושה את החיים קלים יותר לכל מי שאוהב שהמטבח שלו ייראה נקי. עם זאת, לא כולם אוהבים תמיד את העיצוב שלה. יש שיגידו שמטבח מנירוסטה מעניק מראה יוקרתי מדיי שלא תמיד מתאים לכל סלון או אפילו לכל חצר (אם מדובר במטבח חוץ). אף על פי כן, גם אם אתם מעדיפים מטבח מעוצב מעץ או מאבן, כדאי לנסות לשלב בעיצוב גם חלקים מנירוסטה. אלה יכולים להיות אביזרים המוסתרים מהעין ממבט ראשון כמו כיור, או אביזרים שבאים במגע תמידי עם מים ולכן עלולים להיהרס בקלות – כמו ברז. בנוסף, אלה יכולים להיות אביזרי מטבח שבאים במגע תמידי עם חום כמו כיריים חשמליות או תנור אפייה. במקרה זה, הנירוסטה תגן על שאר האביזרים במטבח שרגישים יותר לחום (כדוגמת העץ).

נשמח לעמוד לרשותכם. טלפון: 054-474-2023

 
נירוסטה למטבח תעשייתי
כל הזכויות שמורות - חסון עבודות נירוסטה © 2011 - Nirosta | Nerosta | Stainless Steel | הצהרת נגישות |  מאמריםצור קשר
טלפון:
054-474-2023
phone2, phone, contact, telephone, support, call
דוא"ל:
monihason@gmail.com

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
כתובת:
רח' התחיה 14, תל אביב יפו.
location, location, map, marker, pin